mnd-cover

MND roční zpráva

Návrh a vytvoření výroční zprávy pro moravské naftové doly, v korporátních barvách MND. 80 stránková publikace s tbulkami a mnozstvim černobílých a duplexových fotografií.

helena sukova fotokniha

Fotokniha k výročí Heleny Sukové

Komplexní fotografický průvodce životem i bohatou sportovní kariérou, naší přední tenisové ženské legendy Heleny Sukové. Kniha byla vysázena k jejímu 50 tému výročí narození a jako originální dárek pro všechny pozvané. Koncipována byla jako soubor rodinných i sportovních fotografií ze života Heleny Sukové.


kralovedvorsti-patrioti-web-prez

Královédvorští patrioti

Návrh a realizace stránek pro politickou stranu


Manuál vizuální identity - Pozemkové úpravy

Korporátní design a logotypy

Korporátní design nebo chcete-li corporate identity není zdaleka jen návrhem značky nebo logotypu. V ideálním případě by měl být harmonickou souhrou celé řady faktorů, které dohromady skládají ucelený obraz společnosti a způsobu jakým se chce prezentovat v očích veřejnosti.

Albixon kampaň udělejte si radost - inzerce

Albixon a.s.

ALBIXON a.s., je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů a zastřešení již 20 let. Mimoto dodává ALBIXON svým zákazníkům vířivky, infrasauny, bazénové příslušenství. Další výrobní sortiment tvoří čistírny odpadních vod a jímky. Vlastní prášková lakovna, která je největší svého druhu v EU, umožňuje pak bezchybné zpracování produktů. Díky vlastnímu vývojovému centru, které

NAHORU